Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Chad

Īpašums pārdošanai Čadā

Čada ir centrālā Āfrikas valsts, kas robežojas ar ziemeļiem ar Lībiju, austrumiem ar Sudānu, dienvidrietumiem ar Kamerūnu un Nigēriju, rietumiem ar Nigēru un dienvidiem ar Centrālāfrikas Republiku.

Galvaspilsēta ir N'Djamena.

Čadas nekustamā īpašuma tirgus cīnās, lai attīstītos, jo Čada ir viena no trim nabadzīgākajām valstīm pasaulē, un to raksturo politiskā un ekonomiskā nestabilitāte.

Pārdošanā esošās īpašības Čadā nav ļoti daudzas un nav labas kvalitātes, jo jums ir jārisina ģeogrāfiski attālināts, netīrs un ar ierobežotu infrastruktūru. Tomēr šīs problēmas varētu radīt iespēju nodrošināt pieejamu īpašumu pārdošanai un finansējuma pārdošanai pārdošanai par pieņemamām cenām, ņemot vērā valsts izmisīgās vajadzības.

Pirms nolemjat pirkt īpašumu pārdošanai Čadā, jums jāzina, ka tāpat kā daudzās Āfrikas valstīs valstij ir visas privātās un publiskās zemes, tas nozīmē, ka visa zeme, kas tiek uzskatīta par brīvu vai neapdzīvotu, pieder valstij.

Pirmā pilsēta, kur meklēt īpašumu pārdošanai, ir galvaspilsēta, N'Djamenas pilsēta, kas ir valsts lielākais pilsētas centrs, tās politiskā un administratīvā sirds. Čadas galvaspilsētā ir divas vietas, kur meklējat pārdošanai paredzētas īpašības: administratīvā teritorija, kas ir arī rietumu daļa un vecākā daļa, kurā koncentrētas vēsturiskas ēkas.

Vēl viena interesanta pilsēta, kur jūs varat iegādāties īpašumu, kas tiek pārdots Čadā, ir Gaoui pilsēta, kas atrodas tikai 10 kilometru attālumā no N'Djamenas. Gaoui ir tradicionālās kultūras galvaspilsēta Sao, pazudusi civilizācija, kas bija apdzīvojusi visu Čadas teritoriju.

Otrā lielākā pilsēta Čadā ir Sarh, un tā ir ļoti interesanta vieta, ja plānojat pārvietot un iegādāties īpašumu pārdošanai Čadā.

  •  
    Pārcelšanās uz Čadu. Expatriate un dzīvo Čadā

        Tagad mūsu lasītāji mūs labi pazīst. Mēs vienmēr meklējam jums pielāgotu valsti, lai ikviens varētu atgūt savu dimensiju un darīt to pēc iespējas ērtāk. Pat šodien, neskatoties uz pašu siltumu, mēs esam nolēmuši sniegt jums patiesi derīgu alternatīvu, kas varētu atvērt durvis daudziem no j ...

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB